Kto sme?

O nás

Príbeh Noworku začal v roku 2017, kedy sa jeho zakladateľ Marek Kapičák vrátil z Írska. Práve tam boli coworkingové priestory veľmi obľúbené a Marekovou inšpiráciou pre založenie toho nášho. Videl v nich veľkú synergiu medzi pracujúcimi a množstvo iných benefitov. Ako Marekovi pribúdali deti, rozhodol sa nájsť si na Orave miesto pre prácu. S odstupom času vzniká v centre Námestova moderný a inšpiratívny priestor, ktorý si získava prvých nadšencov. Od začiatku tu sídli marketingová agentúra fokus.studio, ktorá je druhým Marekovým projektom. Ako sa stretáva námestovský NOWORK s úspechom, zakladá sa jeho druhá pobočka na Orave, v Dolnom Kubíne. Dodnes sa za naše stoly posadilo množstvo ľudí, usporiadali sme prednášky, diskusie a eventy, ktoré viedli inšpiratívni ľudia z celého Slovenska.
NOWORK.SK

Námestovo

Prvá pobočka coworkingu NOWORK na Orave. Rozlohou najväčšia, obsadená mnohými šikovnými ľuďmi z Oravy, príležitostne aj z iných častí Slovenska. Okrem stálych stolových miest ti v tomto priestore ponúkame aj flexibilné miesta, súkromné kancelárie, veľkú oddychovú zónu s kalčetom či šípkami a kuchynku.

Ponúkané služby:

NOWORK.SK

Dolný Kubín

Dolnooravská pobočka nášho coworkingu je menším priestorom, kde sú len fixné pracovné miesta a konferenčná miestnosť. Je primárne vytvorená pre potreby agentúry fokus.studio, ale po dohode tu radi privítame aj nových parťákov.

Ponúkané služby:

Hosťovali sme rôzne eventy

Vždy nám záležalo nielen na poskytovaní dobrého pracovného prostredia, ale chceli sme prinášať hodnotu. Snažíme sa budovať okolo centra komunitu ľudí, ktorých zaujímajú podobné témy. Organizujeme a hosťujeme rôzne diskusie, prednášky a workshopy. Taktiež vždy radi privítame študentov, ktorí sa chcú o našom fungovaní dozvedieť viac

Hľadáte priestor pre Váš event?

Kontaktný formulár

Napíšte nám